Somorrostro 1 – 2 Real Sociedad C
Realaren hamaikakoa:
Agirre, Gabilondo, Blasco, Pacheco, Lucbert, Elizondo, Aldasoro, Sánchez, Olasagasti, Aranzabe, Martínez-Losa.
Jokatu zuten ere Crotto, Galarreta, Garrido.
Golak: 1-1: Garrido, min. 83; 1-2: Propia puerta, min. 89.
Real Sociedad B 5 – 0 Zarautz
Realaren hamaikakoa:
Lete, Santana, Solozabal, Balerdi, Lasa, Larrañaga, Viles, Campos, Fernández, Roda, Uria.
Jokatu zuten ere Amuchastegui, Uranga, Sarasola.
Golak: 1-0: Uria, min. 3; 2-0: Uria, min. 43; 3-0: Fernández, min. 67; 4-0: Sarasola, min. 72; 5-0: Sarasola, min. 90.
Pamplona 2 – 1 Jubenilen Ohorezko Maila
Realaren hamaikakoa:
Ayesa, Carbonell, Zubillaga, Manso, Recio, Cantero, Salaberria, García, Kortajarena, Magunazelaia, Lobete.
Jokatu zuten ere Goñi, Gurrutxaga, Pérez.
Gola: 0-1: Recio (p), min. 4.
Easo 1 – 3 Tolosa
Realaren hamaikakoa:
Arana, Almandoz, Sukia, Gastesi, Agote, Gorrotxategi, Telletxea, Irigoien, Turrientes, Ortiz de Guinea, González de Heredia.
Jokatu zuten ere Dadie, San Martín, Pociello.
Gola: 1-0: Turrientes, min. 25.
Romo 0 – 2 Kadeteen Euskal Liga
Realaren hamaikakoa:
Fraga, Pascual, Barandiaran, Astigarraga, Agote, Buedan, Lizaso, Pontones, Amigot, Mena, Orobengoa.
Jokatu zuten ere Vitoria, García, Pereira, Beitia, Garzón.
Golak: 0-1: Pontones, min. 3; 0-2: Orobengoa, min. 49.
Elgoibar 2 – 2 Ohorezko Kadetea
Realaren hamaikakoa:
Olasagasti, Álvarez, Iturrioz, Arratibel, Fernandorena, Beitia, M. Landa, J. Landa, Martín, Lete, Gourmat.
Jokatu zuten ere Montagne, Obregozo (OA), Pontones, Orobengoa.
Golak: 1-1: J. Landa, min. 45; 1-2: J Landa, min. 55.
Infantila (1. Kadetea) 5 – 0 Beasain
Realaren hamaikakoa:
Sudupe, Yaniz, Arruti, Gaztañaga, Olarra, Behobide, Ibarrondo, Gabilondo, Rodríguez, Otadui, Mariezkurrena.
Jokatu zuten ere Zeziaga, Madina, Eceizabarrena, Laboreria.
Golak: 1-0: Ibarrondo, min. 15; 2-0: Gabilondo, min. 54; 3-0: Zeziaga, min. 60: 4-0: Olarra, min. 67; 5-0: Rodríguez, min. 74.
Tolosa 3 – 0 Infantil Txikia (Ohorezko Infantila)
Realaren hamaikakoa:
Velarde, Amenabar, Insausti, Segurola, Ruiz de Illa, Guembe, Martín, Larrañaga, Sarabia, Olasagasti, Arenzana.
Jokatu zuten ere Aldekoa (OA), Errandonea, Oleaga, Froilán, Álvarez.